16
PONS Angol nyelvtan? No para! - Nyelvtan érthetően és szórakoztatóan.
Te is osztod azt a vélekedést, hogy a nyelvtan tanulásának fájnia kell? Hogy csak a monoton magolás révén juthatsz el a célodig? Felejtsd el mindezt, és tanuld a nyelvtant új módon – mindenfajta gyötrelem nélkül! Nézd csak, milyen egyszerű:

IDÉZETEK A TÉMÁKHOZ

A fejezetek elején rövid dal-, könyv- vagy filmszövegeket találsz, amelyek egyszerűen és jól megjegyezhető módon mutatják meg, hogy a nyelvtani jelenségek teljesen
természetes részei a mindennapi nyelvhasználatnak.

RÖVID ÉS ÉRTHETŐ MAGYARÁZATOK

A magyarázatok rövid és áttekinthető módon tálalják a lényeget. A körülményes megfogalmazásokat és bonyolult kivételeket elkerültük ebben a könyvben, így csak azt
tanulod meg, amire tényleg szükséged van.

GYAKORLÁS, GYAKORLÁS, GYAKORLÁS

Az elméletet követi a gyakorlat: alkalmazd a megtanultakat egyből a feladatokban. A könyv végén lévő megoldások részből ellenőrizheted is magad.
Szerző::
Dorith Herfeld
5 290 Ft
4 407 Ft
Megtakarítás 883 Ft
Kiegészítő termékek
PONS Angol nyelvtan? No para! - Nyelvtan érthetően és szórakoztatóan. - Angol  témájú könyvek és olvasmányok
PONS Angol nyelvtan? No para! - Nyelvtan érthetően és szórakoztatóan.
16
5 290 Ft
4 407 Ft